Wypełnij formularz

Kariera

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywną energię,
lubisz pracę z ludźmi i masz motywację do pracy w kawia
rni,
to ta praca jest własnie dla Ciebie!

!!! Obcenie poszukujemy osoby na stanowisko BARISTA !!!

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie,
  • Budowanie i dbałość o jakość relacji z klientem,
  • Przygotowywanie produktów Eurocafe,
  • Realizacja zamówień na wynos,
  • Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w branży gastronomicznej,
    choć mile widziane, nie jest wymagane :)
  • kreatywność w działaniu,
  • pozytwyna energia i umiejętność pracy zespołowej,
  • książeczka sanepidu będzie mile widziana.

 Najlepszym Kandydatom zaoferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w działaniu,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Wypełnij formularz dostępny na stronie i prześlij nam swoje CV.
A może to właśnie Ciebie szukamy?